外星人 banderola

Makineri diagnostikuese e programuesit me çelës të plotë Zed Sec-e9 Makinë kryesore e programimit për të gjitha makinat

Parametrat e produktit:

 • Model SEC-E9
 • fuqia 120W
 • Dimension 255 (W) * 360 (H) * 340 (D) mm
 • Pesha 19.5KG
 • Rezolucion të XY: 0,005 mm Z: 0,0015 mm
 • Gisht Revolution 12000 + rpm
 • Temperatura 0-40 °
 • Lagështia 10-90%
 • MOQ 1 set

Detail Product

Produkt Tags

Makineri diagnostikuese e programuesit me çelës të plotë Zed Sec-e9 Makinë kryesore e programimit për të gjitha makinat

sec-e9 四 代 对比 图

 

përshkrim i produktit

1. Punon pa probleme, Refuzoni azhurnimin automatik të sistemit!

2. Ekran i ekranit i dedikuar për shkallën industriale, jetë më të gjatë, 12 muaj garanci!

3. Fillimi i një butoni, shpejtësia më e shpejtë e nisjes!

4. Ekran i ngulitur i ekranit, ASNJ wor shqetësim i vjedhur!

5, lidhje USB, transmetim më i qëndrueshëm i sinjalit!

6. Asnjë bateri, më shumë siguri!

7, Të dhëna masive të çelësit, Prerje më e thjeshtë e çelësit!

8, Ngjyra klasike, Pamja e hollë!

9. Ndërfaqja më e thjeshtë, Paraqitja e pastër, Lehtë për t'u përdorur.

 

Përparësitë


1. Mund të kërkojë drejtpërdrejt numrin e grumbullimit të çelësit nga kodi kryesor. Nuk ka nevojë të kërkoni nga Instacode 2.
A mund të prerë një çelës të ri duke kafshuar numrin, kur çelësi origjinal humbet.
3. Mbështetni 10 gjuhë duke përfshirë anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, portugez, spanjisht. Turke, Ruse, Koreane dhe Çeke
4.Mund të prerë frezimin veritkal, frezimin e sheshtë, frezimin e brendshëm dhe çelësat e jashtëm të mullirit
5.Mund të presë çelësat e automobilave, çelësat e motorëve,
6. Mund të prerë çelësat Tibbe dhe çelësat LDV
7. Kapësja ndihmëse është e disponueshme
8.CE dhe SGS e aprovuar
9. e gjithë makina është testuar para se të dërgohet

e9 详情 90 20190614

 

shërbim

1. Çdo pyetje do të përgjigjet brenda 24 orëve
prodhues 2.Professional, Mirë se vini në vizituar fabrikën tonë në Hunan;
3.OEM / ODM në dispozicion;
4.Have CE, certifikatë SGS FCC;
5.Lifelong përmirësimet free software, pothuajse 2-4 herë në vit.

 

Detajet e Paketimit: Paketimi Standard i Tkurrjes Berfore Testimi dhe kontrolli

Madhësia: 54cm * 37cm * 46cm
Detajet e Dorëzimit: Brenda 2-3 ditëve të punës pas pagesës
(DHL, UPS, TNT, Fedex, EMS ose përcjellësi juaj i caktuar)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  produkteve të përafërta

  • SEC-E9z Makinë Mini Prerëse Çelësash

   SEC-E9z Makinë Mini Prerëse Çelësash

   SEC-E9z Makinë Mini Prerëse Çelësash
   më shumë
  • Alpha Easy Easy Automatik Prerja e Çelësave

   Alpha Easy Easy Automatik Prerja e Çelësave

   Alpha Easy Easy Automatik Prerja e Çelësave
   më shumë
  • KUKAI NEW ARRIVAL Makinë automatike për prerjen e çelësave Beta

   KUKAI ARRIVAL NEW NEW Beta prerja automatike e çelësave ma ...

   KUKAI ARRIVAL NEW NEW Beta prerja automatike e çelësave ma ...
   më shumë
  • E RE !!! Të gjitha në një Alfa Makinë Automatike për Prerjen e Çelësave

   E RE !!! Të gjitha në një Alpha Prerja Automatike e Çelësave Ma ...

   E RE !!! Të gjitha në një Alpha Prerja Automatike e Çelësave Ma ...
   më shumë
  • Version Android Makinë prerëse çelësash SEC-E9

   Version Android Makinë prerëse çelësash SEC-E9

   Version Android Makinë prerëse çelësash SEC-E9
   më shumë
  • Mjetet e Plota Automatike të Bravëndreqës Kopjoni Makinën e Prerjes së Çelësave

   Mjetet e Plota Automatike të Bravëndreqës Dublikoni Çelësin Çelës ...

   Mjetet e Plota Automatike të Bravëndreqës Dublikoni Çelësin Çelës ...
   më shumë