kthimi

Kërkon distributorë në të gjithë botën!

Me shitjet në zhvillim të serive SEC E9, serive Alpha , M10 dhe të gjitha pjesëve të këmbimit të mjeteve të bravandreqës, shumë klientë janë të etur të bëhen shitësit ose shpërndarësit tanë në zonën e tyre. Në mënyrë që të zgjerojmë ndikimet e makinës automatike të prerjes së çelësave SEC-E9 në të gjithë botën, ne jemi duke kërkuar shpërndarës të makinave prerëse të çelësave SEC E9 dhe Alpha në të gjithë botën. Por mbase do të pyesni pse duhet të jem distributori i makinave prerëse çelësash? çfarë përfitimesh mund të përfitoj nëse do të jem distributor? Si të jesh distributori juaj?

 

Këtu janë të gjitha avantazhet e si më poshtë:

A. SEC-E9 Key Cutter Machine OEM / ODM shërbimit të ofruar.

Ne kemi qenë duke bërë bravandreqës mjetet e biznesit për më shumë se njëzet vjet në Kinë dhe themelues tonë të kompanisë Hunan Kukai ishte një bravandreqës lartë të cilët kanë më shumë se 16-vjet eksperiencë në fushën e bravandreqës. E9 lazer fabrikë makinë çelësi është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë, duke përfshirë 20 inxhinierë (duke përfshirë 3 designers industriale) në R & D departamentit, 30 salesmen në departamentin ndërkombëtar dhe vendas të shitjes, 12 punëtorë në seminar, 5 inspektorë në departamentin e QC. Gjithashtu ne kemi një depo të madhe: rreth 600 metra katrore. Besoni ne kemi aftësinë të mjaftueshme për të marrë porosinë tuaj.

 

B. konkurruese dhe çmim të arsyeshëm

Kontaktoni sallonet tona të shitjes për të marrë detajet. Dhe ju jeni shumë të mirëpritur të vizitojë fabrikën E9 çelësi machine.

Info kontaktoni.

Email: vip@kkkcut.com

Wechat & Whatsapp: +86 182 2990 5095

Telefoni: +86 731-8983 3591/3592

 

Mbështetje C.Technical

Ne do të ofrojë trajnime të paktën një javë teknike, Gjithashtu ne mund të trenit shitës tuaj për të njohur më mirë pikat e shitjes makinë nëse është e nevojshme, Nëse keni aktivitetet promovuese apo tregon, ne mund të dërgoni teknikë për të ju ndihmuar.

 

Mbështetje D.Advertisement

Ne do të lëshojë një autorizim informacionin e kontaktit dhe show shpërndarës në faqen zyrtare të kompanisë sonë, të lidhur në dhe Facebook, paraqitjen broshurë tuaj dhe kështu me radhë. Gjithashtu ne do të reklamuar në motorin e kërkimit tuaj lokale.

 

Si të jetë distributor tonë?

Ju lutemi te kontaktoni E9 kyç fabrikë prerja për të marrë detajet. Ju jeni shumë të mirëpritur të jetë distributor tonë. Le të merrni të fitojë të fitojë së bashku!

 

Hunan Kukai elektromekanike Co, Ltd

Manufaturer e SEC-E9 Automatik Key Prerje Machine

2018/07/13


    Koha e postimit: Gusht-11-2019