• 24H

  24H

  24H

  24H

  Çdo pyetje do të jetë përgjigjur brenda 24 orëve
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  OEM / ODM

  OEM / ODM

  OEM / ODM është në dispozicion
 • Një për një

  Një për një

  Një për një

  Një për një

  Një mbi një Ekspozita udhëzime teknike mbështetëse teknike të përjetshëm përmirësimet softuerit të lirë, pothuajse 2-4 herë në vit
 • 600 metra katrore

  600 metra katrore

  600 metra katrore

  600 metra katrore

  Ne kemi një depo të madhe: rreth 600 metra katrorë
广告 图片
për

 

Hunan Kukai elektromekanike Co Ltd, është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e makinës kyçe prerjes, e cila e ka selinë në qytetin Changsha, Provinca Hunan. Ne ofrojmë një zgjidhje prerjes kyçe risi për bravandreqës dallues. Produktet janë shitur në të gjithë botën, të tilla si SHBA, Evropë, Juglindore, Korea dhe kështu me radhë.

Lexo më shumë

makinë kyç

pirg kyç

Hunan Kukai elektromekanike Co Ltd, është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e makinës kyçe prerjes, e cila është e ka selinë në qytetin Changsha, Provinca Hunan. Ne ofrojmë një zgjidhje prerjes kyçe risi për bravandreqës dallues. Produktet janë shitur në të gjithë botën, të tilla si SHBA, Evropë, Juglindore, Korea dhe kështu me radhë.

Lexo më shumë
 • 6 号 554X358-4
 • 6 号 554X358-4
 • 6 号 554X358-4
 • 6 号 554X358-4
Video e Hunan Kukai elektromekanike Co.Ltd

Lajme

upgrade

 • Festivali i Mesit të Vjeshtës KUKAI & Nati ...
  Të nderuar klientë Ju lutemi informohuni se ne do të jemi të mbyllur nga 30 Shtatori deri më 6 Tetor për shkak të Festivalit të Mid-Vjeshtës dhe Festës së Ditës Kombëtare, të hapura përsëri në 7 Tetor , të gjitha porositë (SEC -...
  më shumë
 • Departamenti i R&D
  Departamenti i R&D
  Hunan Kukai Elektromekanike Co Ltd eshte nje ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e makinës kryesore të prerjes, e cila ka selinë në qytetin Changsha, Provinca Hunan. Ne p ...
  më shumë
 • Departamenti i Tregtisë së Jashtme
  Departamenti i Tregtisë së Jashtme
    Hunan Kukai Elektromekanike Co Ltd, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e makinës kryesore të prerjes, e cila ka selinë në qytetin Changsha, Hunan Provin ...
  më shumë
WhatsApp Online Chat!