враќање

Бара дистрибутер во целиот свет!

Со развојот на продажбата на SEC E9 сериите, Alpha сериите , M10 и сите резервни делови на браварските алатки, многу клиенти се желни да станат наши дилери или дистрибутери во нивната област. Со цел да ги прошириме влијанијата на машината за автоматско сечење клучеви SEC-E9 низ целиот свет, ние бараме дистрибутери на машини за сечење клучеви SEC E9 & Alpha низ целиот свет. Но, можеби ќе прашате зошто треба да бидам дистрибутер на машини за сечење клучеви? какви придобивки можам да добијам ако бидам дистрибутер? Како да бидете ваш дистрибутер?

 

Тука се и сите предности како подолу:

А. SEC-E9 Клучни машина машина OEM / ODM услуга.

Сме го правеле браварски алатки бизнис за повеќе од дваесет години во Кина и нашиот основач на Хунан Kukai компанија беше висок бравар кои имаат повеќе од 16 години искуство во областа на бравар. E9 ласерски фабрика клучните машина е на високо-технолошкиот претпријатие, вклучувајќи 20 инженери (вклучувајќи и 3 индустриски дизајнери) во R & D, 30 трговци во меѓународни и домашни одделот за продажба, 12 работници во работилница, 5 инспектори во КК оддел. Исто така, имаме голем магацин: околу 600 квадратни метри. Верувајте ни имаме доволно способноста да се земе вашата цел.

 

Б. конкурентна и прифатлива цена

Да не контактирате за да добиете детали. И вие сте многу добредојдени да ја посетите E9 фабрика клучните машина за сечење.

Контакт Инфо.

Е-пошта: vip@kkkcut.com

Вечат и Whatsapp: +86 182 2990 5095

телефон: +86 731-8983 3591/3592

 

поддршка C.Technical

Ние ќе ви обезбедиме најмалку една недела техничка обука, ние исто така може да се обучуваат вашиот продавач за да знаат подобро од продажните места машина, ако е потребно, Ако имате промотивни активности или програми, можеме да испрати техничари да ви помогне.

 

поддршка D.Advertisement

Ние ќе издаде информации за контакт овластување и да покаже дистрибутер на официјалната веб-страница на нашата компанија, врзано во и Фејсбук, распоред на вашиот брошура и така натаму. Исто така, ќе се рекламираат на вашиот локален пребарувач.

 

Како да се биде нашиот дистрибутер?

Ве молиме контактирајте со E9 клучните фабрика машина за сечење да добиете детали. Вие се многу добредојдени да биде нашиот дистрибутер. Ајде да се ВИН-ВИН заедно!

 

Хунан Kukai Електромеханички копродукции, ООД

На manufaturer на ДИК-E9 автоматското машина за сечење

2018/07/13


    Време на објавување: 11.08.2019г