• 24H

  24H

  Секое пребарувања ќе се одговори во рок од 24 часа
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  OEM / ODM е на располагање
 • Еден на еден

  Еден на еден

  Еден на еден технички упатства Изложба техничка поддршка за доживотно слободен софтвер надградби, речиси 2-4 пати годишно
 • 600 квадратни метри

  600 квадратни метри

  Имаме голем магацин: околу 600 квадратни метри

 

Хунан Kukai Електромеханички копродукции Ltd е на високо-технолошкиот претпријатие од областа на R & D, производство и продажба на клучните машина за сечење, која е со седиште во градот Чангша, Хунан во покраината. Ние обезбедуваме иновации клуч решение за сечење за остроумниот бравар. На производи се продаваат во целиот свет, како што се САД, Европа, Југоисточна Европа, Кореја и така натаму.

Прочитај повеќе

клучните машина

клуч за прицврстување

Хунан Kukai Електромеханички копродукции Ltd е на високо-технолошкиот претпријатие од областа на R & D, производство и продажба на клучните машина за сечење, која е со седиште во градот Чангша, Хунан во покраината. Ние обезбедуваме иновации клуч решение за сечење за остроумниот бравар. На производи се продаваат во целиот свет, како што се САД, Европа, Југоисточна Европа, Кореја и така натаму.

Прочитај повеќе
Видеа на Хунан Kukai Електромеханички Co.Ltd

Вести

надградба

 • Холидеј известување за гробот-убедливо ден
  Холидеј известување за гробот-убедливо ден
  Почитувани корисници: Ве молиме да се информираат дека ќе бидат затворени од 5 април - 7. Април должи на гробот-убедливо ден, повторно отворени на 8 април Сите нарачки по 5 април ќе бидат обработени кога ...
  повеќе
 • Жал ми е !!!
  Жал ми е !!!
  Здраво на сите! Бидејќи на веб-сајтот надградба, ние ќе се обидеме да се прави тест за стабилноста во еден месец (27. март - 27 април 2019), Ако не може да се отвори веб-сајт или да добијат грешка при visi ...
  повеќе
 • 518 години Кинески Браварска индустрија Годишен состанок
  518 години Кинески Браварска индустрија ...
  Почитувани клиенти, на 17-18 мај, KKKCUT група ќе присуствуваат 17 518 години Кинески Браварска индустрија Годишен состанок на Рамада Плаза Liuzhou Liudong Хотел, бр 113 Xinliu авенија Liudong Нов округ ...
  повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!